Niekis ir viskis

March 31, 2011 § 10 Comments

Kažkur skaičiau: “nebėk, jei nežinai, kur nori pabėgti”.  Tai ir nebėgu. Nebėgu jau kokį 150 metų ir nors jau užsiknisau nebėgti, nebėgu ir viskas, nes nesu tikra kur čia reiktų. Ir ooo brolyti.. kada aš sužinosiu? Taip taip, žmonės, būna, visą gyvenimą ieško. Žmonės dar mokosi visą gyvenimą. Viskas čia gerai. Guodžia mane kartais. Bet dar yra ir kiti  žmonės, kurie randa, arba išsispardo sau sėdynę iki mėlynumo, kad prisiverstų ieškoti. Arba pas juos ateina. Pastarasis iš vis idealus. Man taip nebūna.

Reikia plano. Ir konkretaus. Turėjau kažkur, nematėt? Noriu taip stipriai bėgti, kad išsitaškyt į šalis.

Advertisements

§ 10 Responses to Niekis ir viskis

 • Egle says:

  Šiandien negalima liūdėti. Geriau pakelk taurę šompano. Aš statau ;)

  Lyg ir ne pilnatis… kas čia dabar nutiko? kad ir kas bebūtų – praeis. ir nesakyk, kad nežinai ko nori, kad nebėgi. viskas savo laiku. kas ateina per greitai, ne visada būa gerai. ir turi tai žinot.

  • dėkui, šiandien kažkokia skandinimosi nuotaika užėjo ir viskas..tikrai praeis. nors jei nepraetų, gal išdrįsčiau ką nors taip nu.. iš esmės pakeisti, tai net ir nežinau kas geriau.

 • agne nananai says:

  koks klipas! wau. sužavėjo juodai. O tavo būsena tipiškai pavasarinė… luktelk, atšils ir pakelsi sparnus – bus daug smagiau ir tada gal net tas žinojimas ateis savaime ;)
  Matau, jau kad į gringo laikas :)

 • Akve says:

  As jauciuosi panasiai, bet vistiek begu, su viltim, kad begdama gal nubegsiu ten kur visai fainai bus… Jau yra taip atsitike, kai pasileidau i pirma pasitaikiuse puse. Apsimoka! :)

 • Akve says:

  As jauciuosi panasiai, bet vistiek begu, su viltim, kad begdama gal nubegsiu ten kur visai fainai bus… Jau yra taip atsitike, kai pasileidau i pirma pasitaikiuse puse. Apsimoka! :))

  • o aš kažkodėl turėjau vizija, kad tu esi truputį visoks kitoks ir ne iš tų belakstančių beprotiškai, nors tos mintys turbūt iš nepakankamo pažinojimo..o kad apsimoka, tikiu, gyvi pavyzdžiai yra geriausia, kas gali padrąsinti :) Ačiū.

 • RagaNaite says:

  O kodėl mano komentarų nerodo pas tave?

 • RagaNaite, jei prieš tai kometavai, turbtūt tikrai nerodo, nes pati jų nematau…nesu uždėjus jokių apribojimų, tikrai labai keista.. :/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Niekis ir viskis at aš pasakų herojus..

meta

%d bloggers like this: