I Need Red Skirt And Yellow Something

December 9, 2011 § 4 Comments

Toks fainas fainas džiaugsmas užpuola susišlavus dvi sukneles nuo prekystalio. Tuštuma aš tuštuma, jergau.. Bet reikėjo – eisiu į balių. Paskutines 2 savaites sprogstu nuo visokių veiklų, planų, darbų, norų, pasikeitimų. Ir tie mano norai begaliniai.  Darbe gavau naujas pareigas ir dar nepalikus senų, nieko nesuspėdama, lakstau pilnom kelnėm ir džiaugsmo ir streso.  Plius paskaitos, atsiskaitymai, Kalėdos, aj, dar mugė praūžė, kuriai teko pasiruošti, visokie dalykai spaudžia smegenis. Turiu tiek visokių naujų idėjų!! Reikia tik žiauriai kieto laiko vagystės plano.

Noriu, kad kas išplautų bute grindis.  Tada aš ant jų pasitiesčiau naują kilimą, pasipuoščiau eglę, išsikepčiau kalną sausainių ir godžiai juos praryčiau užgerdama vynu. Pabaigčiau megzti gražią kojinę, perskaityčiau tikrą knygą (ne siuvimo mašinos instrukciją) ir būčiau pati gražiausia. Trept.

O kaip aš nekęsdavau tų Kalėdų. To viso beprotyno. Dabar užaugau ir taip gerai viskas pasidarė. Nu kažkaip. Ir dar Paryžius smarkiai smegenis išplovė. Vis dar jaučiu gero nusiteikimo padarinius. Aj kažkaip laisvai viskas. Ir lengvai. Tik bėgiojimą apleidus. Matyt organizmui kol kas pakanka bėgimo aplink stalą. For a while. Gegužę išmėginsiu Rygos maratono trąsą, taip kad ta tinginystė turi liautis :)

Tralialia.

Gražaus savaitgalio! Išsikepkit ko nors skanaus, pasivoliokit lovose, pažiūrėkit į dangų, žiemas ateis :)

Advertisements

§ 4 Responses to I Need Red Skirt And Yellow Something

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading I Need Red Skirt And Yellow Something at aš pasakų herojus..

meta

%d bloggers like this: