Isteriškai

December 21, 2011 § 6 Comments

Pokšt! Kalėdos jau ne tai kad ant nosies, kiek ant paties jos galo,  brrr… nepajutau. Kažkaip viskas skrieja-lekia.  Visko daug vyksta.  Pernai buvau tokia ohohoho super turbo šauni su visokiais kepiniais pas mamą atskriejau, o dabar nei dovanos supakuotos, nei pyragai iškepti, belieka nagus raudonai nusilakuot ir Kalėdos bus tikrai extraordinary for me :) Bet šį tą spėjau, negalvokit.. pasitiesiau naują kilimą, įsižiebiau eglužę ir vis tik kliūdama už lempučių laidų, lekiu bėgu kaip visada į kažkur be aiškaus plano. Ir kas iš manęs bus? Bet žinot, aš jau beveik su savim susitaikiau. Teks ir jums :))

Man verkiant reikia fotoapagraparato, žinokit, nebegaliu. Seneli Kalėdini , you’d better be rich! O jei rimtai, Nikon D90 baigia išnykt, 7000 baisiai brangus, o 5100 neturi autifokusavimo varikliuko, belenkaip negerai. Šniurkšt. (Mhm, kvapą gniaužianti informacija).

Kažkaip šiandien kalbu greičiau negu galvoju. Bet argi gyvent būtų įdomu jei viskas būtų savo vietose? Niekada gyvenime! Turiu vieną kitą paslapčiuką,  triaukštį tikslą kaip užkariauti pasaulį ir energijos skeryčiojimams. Bam!

Advertisements

§ 6 Responses to Isteriškai

 • Vykinta says:

  Kaip tave suprantu del fotoaparato.. O kodel taip butinai Nikon? ;)

  Viskas ateina ir praeina nesvarbu ar mes tam jau pasiruose. Uch

 • Vyk, visiems sakau, kad užrakto garsas gražesnis nei kitų :)) O jei rimtai, tai kažkaip įpratau Nikoniuką maigyt. Draugas turi canon’ą kurį dabar vis pasiskolinu, bet kažkaip man nelimp…

 • Jurga says:

  Yeah… Whatever :D
  Bet šaunuolė, kad pasitiesei kilimą :) Ir kad eglutę turi irgi gerai :)

 • agne nananai says:

  nu jei turi plana-chuligana, tai ir to fotiko problemikes dings! Varyyyk i prieki isteriskai :D

 • Si says:

  Man tavo išsitaškymas patinka:) Ir dar kartą tu man patvirtini tai, ką sau kartoju: „Viskas priklauso nuo požiūrio..“ arba gali užsigriaužt, nusivilt savimi, besniegėm Kalėdom, pilnais prekybcentriais…, arba džiaugtis tuo, kad šuo jau vieną dieną kaip nenuvertė eglutės, o sugriaužė dar tik vieną žaisliuką..
  Gražių švenčių:)

 • Akvilina says:

  Aš irgi kažkaip greitai, isteriškai perskaičiau visą įrašą. Jausmas puikiai ištransliuotas :) Bent prie stalų rytoj gal visi nusiraminsim trumpam :)
  Gražaus savaitgalio.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Isteriškai at aš pasakų herojus..

meta

%d bloggers like this: