Today is full of possible

May 9, 2013 § 6 Comments

Kilometrai. Vyksta pasiruošimas. Kaip labai didelė pana, kuriai gegužės 26 d. sueis tų metų, turėčiau nubėgti pusmaratonį pasišokinėdama. Cha cha! Bus matyt. Tikiuos jie turės apelsinų ir daug žiūrovų.

giraffe

Šitas šiltas oras mane išmušė iš pusiausvyros. Ant mano plačių palangių viskam vadovauja bazilikai ir rozmarinai. Naktimis jau galima miegoti prie atvirų langų. Ir kaip viskas ryškiai žalia!! Sukasi galva! Vakar savo pievoj prie balto tilto mačiau krūvą žmonių apsiavusių basanoškėm supratau, kad, chebra, jau vasara! O dar lyg ir neseniai to sniego buvo.. Viskas vyksta turbiniu greičiu kai dienoje atsiranda daugiau valandų visokiems smagiems reikalams ir nuotykiams. Tada trečiadienis jau atrodo kaip penktadienis, bet tas pavargimas toks teisingas, kad nedrįstu skųstis.

Reikia kažkaip suskubti viską planuotis. Varžybas, keliones, festivalius, pasimatymus, pirkinius, siuvimo projektus, knygas, piknikus. Oj tų reikalų..

Bėkit, minkit, eikit – sportuokit!

Advertisements

Tagged: , , ,

§ 6 Responses to Today is full of possible

 • Akve says:

  Kaip tik vakar kalbėjom apie tavo birželio pirmos vakaronę…. ir paskui priėjom prie to, kad tų savaitgalių vasarą ne tiek jau ir daug… žiek tas jau užimtas, tas irgi, tą savaitgalį tas, ktą – anas… žodžiu, vasaros kaip ir jau nebėra… :)

 • Akve says:

  P.S. gal buvai šitų esukų konce?

 • Juste says:

  :) aš šiandie suvokiau, kad šortus galima traukt į trasą, nugi fantastika, ne kitaip!

  • O taip! šortai, šleikos, ir basanoškes, va koks “kompleksas” turėtų but jau! nors man net nejaukoka dar tas melsvai baltas kojas apnuogint :)

   • Juste says:

    pas mane visi tokie drabužėliai dar pas tėvelius palėpėje sau miega:)) reiks vežtis atgal Vilnan:) Ale pirmiausiai kur saulės vonių už miesto pasigaudyt reiktų kojas prisiminus:))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Today is full of possible at aš pasakų herojus..

meta

%d bloggers like this: