I feel bad for the people who never go crazy

September 19, 2013 § 5 Comments

Dalykai ateina ir praeina. Bet dalykų mes nepamirštam. Pasibaigus paradams, toliau turim savo nuomonę, pasibaigus maratonams, toliau bėgiojame pamėgtais takais, pasibaigus vasarai, toliau gyvename, planuojame ir išdykaujam. Niekas nesikeičia. Niekas nesustoja. Neturėtų. Šalin mokyklinių laikų sekmadieninę isteriją, kad rytoj vėl į pamokas.  Pamokos moko. Gyvenimas taip pat. Kasdienybė duoda dalykų, tik pamatyk, pasiimk. Ir kažką pats duok. Tikėk.

Pasiduodam silpnybėms. Tingim. Norim greitai ir daug. Svajojam apie dar vieną laisvadienį savaitėje. Malonumams. Išsiblaivymams. O laiko vistiek visada tiek pat. Ir kitaip nebus. Gyvenkim.

1988 m. man diagnozavo osteochondromą, kas kitaip dar vadinasi kaulinio audinio navikas. Ant kairiosios kojos šeivikaulio tėtis man, ketverių metų pyplei, užčiuopė auglį. Miglotai prisimenu visus vizitus pas Klaipėdos ir Vilniaus chirurgus. Iki šiol nežinau tikslaus mano atvejo rimtumo, tik menu mamos pasakojimus, apie gydytojų prognozes: “geriausiu atveju, liks raiša”, “nevaikščios”. Operacijos metu buvo ruošiamas 6 metų berniuko donoro kaulinis audinys. Vilniuje atlikta operacija. Koja gipse iki kirkšnies. Nuslinkę plaukai. Tarakonai palatoje. Mamos ašaros. Pirmą kartą gyvenime paragautas Pepsi.

Šiandien koją “puošia” didelis randas.  Ir aš sėkmingai bėgu tuos pusmaratonius. Stebuklų nebūna. Ir nereikia. Aplink yra labai daug paprastų džiaugsmų.

09cca129ce4591360f1ad43ecee50d0a

Advertisements

Tagged: , ,

§ 5 Responses to I feel bad for the people who never go crazy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading I feel bad for the people who never go crazy at aš pasakų herojus..

meta

%d bloggers like this: